Ponad 700 opinii osób, które odwiedziły nasze koncerty w całej Polsce.
Przepiękne wydarzenie, wzbogacone o starannie przygotowaną i dopracowaną choreografię. Szczególnie urzekła mnie jego przemyślana forma – spektakl trwał około godziny i został podzielony na część muzyczną oraz narracyjną. Dzięki temu nawet najmłodsi widzowie, którym zwykle trudno jest przez dłuższy czas utrzymać uwagę i pozostać w jednym miejscu, byli stale angażowani. Różnorodność bodźców sprawiała, że dzieci z zainteresowaniem śledziły przebieg wydarzenia i w większości wytrwały do samego końca. Całość została bardzo mądrze zaplanowana i doskonale dostosowana do potrzeb małych odbiorców.
Fantastyczne doświadczenie, oprawa znakomita, narracja, taniec, muzyka. Dzieci były zachwycone, tańczyły razem w trakcie przedstawienia naśladując ruchy baletnicy. Ogólnie bardzo polecam za przyjazną atmosferę (nauka ruchów baletowych dla dzieci po występie) i jednocześnie pełen profesjonalizm!
Jezioro łabędzie w Katowicach to był obłęd! Moja córeczka ogromnie zachwycone pięknymi interpretacjami muzyki Czajkowskiego, wykonywanymi z gracją przez panią pianistkę i swobodnym tańcem baletnicy. Czytana bajka pięknie łączyła wszystko w całość. Na pewno jeszcze wrócimy na kolejne bajki! Dziękujemy za tak piękne wrażenia i otwieranie serc dzieci na obcowanie ze sztuką. 💕
Piękne wzruszające dzieci zachwycone. Bardzo dobrze dobrane tempo i czas trwania oraz ilość publiczności. Brawwa dla artystów. Piękna muzyka super dawkowana maluchom, super lekcja tańca baletowego. Mili cudowni artyści. Dziękujemy.
Magicznie, ciekawie, pięknie. Cieszymy się, że mogliśmy przenieść się na chwilkę w świat baśni, muzyki i tańca. Polecam dzieciom w każdym wieku i dorosłym też 😉
Byliśmy w sobotę w Lublinie z córkami 4 i 6 lat na Bajkach Baletowych i jesteśmy absolutnie oczarowani! Baletnica tańczyła tuż przed dziećmi – w białym kostiumie i z ogromnymi wachlarzami z piór. To było Jezioro Łabędzie. Dziewczynki w domu cały czas tańczą! Polecamy i czekamy na następne
Serdecznie polecam! Bajki baletowe i koncerty dla dzieci są przygotowane z ogromnym zaangażowaniem i pomysłem. Artyści potrafią przyciągnąć uwagę maluchów, a muzyka wykonywana na żywo robi ogromne wrażenie. Widać pasję i profesjonalizm w każdym szczególe.
Spektakl Jezioro Łabędzie dostosowany do wieku dzieci, ciekawa forma czytania bajki na przemian z tańcem. Córce 3,5 lat bardzo się podobało, była zachwycona strojem i muzyką na żywo. Pani baletnica dała dobrą lekcję - nawet gdy upadniesz to należy się uśmiechnąć, podnieść i tańczyć dalej jakby nic się nie stało. Na koniec lekcja baletu dla chętnych. Polecam i chętnie ponownie przyjdziemy.
Wnuczka zachwycona. Siedziała wpatrzona i wsłuchana. Po powrocie do domu odtwarzała rodzicom taniec baletnicy z wielkim zadowoleniem.
Byłem z córką (4-latka) na "Jeziorze Łabędzim dla dzieci", bardzo miło spędzony czas, córka chce iść na kolejne występy!
Świetny koncert dla dzieci - wspaniały taniec baletnicy i muzyka na żywo ☺️ córka - 5-latka była zachwycona ☺️
Bardzo ładnie, dzieci zadowolone, my też. Pani prowadząca genialna i wszystko było suuuuper 🥰🥰
Cudowny koncert, wspaniale opowiedziana historia, muzyka na żywo i piękny taniec.
Było wspaniale, wnuczka zachwycona. Już szykujemy się na Jezioro Łabędzie.
Pięknie przygotowane przedstawienie. Dzieci zachwycone. A lekcja baletu z pewnością zapadnie na długo w pamięć.
Bardzo fajna forma zapoznania dzieci z klasyką. Piękne wykonanie.
Polecam, piękne doznania estetyczne. Lekcja baletu po spektaklu bezcenna.
Jestem wielką fanką koncertów dla dzieci! Uczta dla uszu i oczu. Wspaniały kontakt z muzyką dla najmłodszych. Dzieci zachwycone :) Dziękujemy, robicie świetną robotę!
Super przedstawienia dla dzieci w formie warsztatów. Siedmiolatka zachwycona. To już nasza kolejna wizyta i na pewno jeszcze wrócimy.
Jestem zachwycona wydarzeniem w którym brałam udział wraz z córką. Spektakl typowo dla małych dziewczynek.. rewelacja! Gorąco polecam.
Jesteśmy z córką bardzo zadowolone z Bajki Baletowej. Prosta forma, nie za długa, a szczególnie mini lekcja baletu bardzo nam się podobała.
Jestem zachwycona! Świetna sprawa! Wnuczka była zapatrzona i zauroczona! Oby więcej takich momentów!
Bardzo ładny koncert, dzieci zachwycone, na pewno jeszcze nie raz skorzystamy 😍🤩
Dla najmłodszych super. Bliskość baletnicy mini kurs tańca. Dla dzieci bardzo fajna atrakcja.
Polecam serdecznie ❤️ Corka słuchała jak zaczarowana i mi udało się przenieść w czasy dziecięce 👍…
Córce (lat 3,5) bardzo podobała się piękna sukienka baletnicy - w cekiny:) pantofelki i Pan który opowiadał.
We already have participated twice and spent another unique weekend with my little ones, my daughter was cheerful during the performance and carefully following, of course I enjoyed listening to the amazing piano performance too!
Piękny koncert, bardzo dobry kontakt z dziećmi, które były jak zaczarowane. Jak dla nas trochę za krótki, mógłby być o 15-20 min dłuższy, czujemy lekki niedosyt, ale gorąco polecamy taki rodzaj aktywności z dzieckiem.
Sądząc po reakcji córki, która była zachwycona - to bardzo polecam, przy okazji sama też zrelaksowałam się.
Serdecznie polecam, córki w wieku 2,5 oraz 5 lat bardzo zadowolone
Córka była zachwycona, piękne widowisko!
Chwile ze sztuką - polecam 👍
Magiczne wydarzenie 🤩