Wspomnienia, emocje i opinie po koncertach

Ponad 700 opinii osób, które odwiedziły nasze koncerty w całej Polsce.

  • Anna

    Przepiękne wydarzenie, wzbogacone o starannie przygotowaną i dopracowaną choreografię. Szczególnie urzekła mnie jego przemyślana forma – spektakl trwał około godziny i został podzielony na część muzyczną oraz narracyjną. Dzięki temu nawet najmłodsi widzowie, którym zwykle trudno jest przez dłuższy czas utrzymać uwagę i pozostać w jednym miejscu, byli stale angażowani. Różnorodność bodźców sprawiała, że dzieci z zainteresowaniem śledziły przebieg wydarzenia i w większości wytrwały do samego końca. Całość została bardzo mądrze zaplanowana i doskonale dostosowana do potrzeb małych odbiorców.

  • Łukasz

    Fantastyczne doświadczenie, oprawa znakomita, narracja, taniec, muzyka. Dzieci były zachwycone, tańczyły razem w trakcie przedstawienia naśladując ruchy baletnicy. Ogólnie bardzo polecam za przyjazną atmosferę (nauka ruchów baletowych dla dzieci po występie) i jednocześnie pełen profesjonalizm!

  • Katarzyna

    Jezioro łabędzie w Katowicach to był obłęd! Moja córeczka ogromnie zachwycone pięknymi interpretacjami muzyki Czajkowskiego, wykonywanymi z gracją przez panią pianistkę i swobodnym tańcem baletnicy. Czytana bajka pięknie łączyła wszystko w całość. Na pewno jeszcze wrócimy na kolejne bajki! Dziękujemy za tak piękne wrażenia i otwieranie serc dzieci na obcowanie ze sztuką. 💕

  • W B

    Piękne wzruszające dzieci zachwycone. Bardzo dobrze dobrane tempo i czas trwania oraz ilość publiczności. Brawwa dla artystów. Piękna muzyka super dawkowana maluchom, super lekcja tańca baletowego. Mili cudowni artyści. Dziękujemy.

  • Marzena

    Magicznie, ciekawie, pięknie. Cieszymy się, że mogliśmy przenieść się na chwilkę w świat baśni, muzyki i tańca. Polecam dzieciom w każdym wieku i dorosłym też 😉

  • Monika

    Byliśmy w sobotę w Lublinie z córkami 4 i 6 lat na Bajkach Baletowych i jesteśmy absolutnie oczarowani! Baletnica tańczyła tuż przed dziećmi – w białym kostiumie i z ogromnymi wachlarzami z piór. To było Jezioro Łabędzie. Dziewczynki w domu cały czas tańczą! Polecamy i czekamy na następne

  • ballet_kate

    Serdecznie polecam! Bajki baletowe i koncerty dla dzieci są przygotowane z ogromnym zaangażowaniem i pomysłem. Artyści potrafią przyciągnąć uwagę maluchów, a muzyka wykonywana na żywo robi ogromne wrażenie. Widać pasję i profesjonalizm w każdym szczególe.

  • Marta

    Spektakl Jezioro Łabędzie dostosowany do wieku dzieci, ciekawa forma czytania bajki na przemian z tańcem. Córce 3,5 lat bardzo się podobało, była zachwycona strojem i muzyką na żywo. Pani baletnica dała dobrą lekcję - nawet gdy upadniesz to należy się uśmiechnąć, podnieść i tańczyć dalej jakby nic się nie stało. Na koniec lekcja baletu dla chętnych. Polecam i chętnie ponownie przyjdziemy.

  • Justyna

    Wnuczka zachwycona. Siedziała wpatrzona i wsłuchana. Po powrocie do domu odtwarzała rodzicom taniec baletnicy z wielkim zadowoleniem.

  • Grzegorz

    Byłem z córką (4-latka) na "Jeziorze Łabędzim dla dzieci", bardzo miło spędzony czas, córka chce iść na kolejne występy!

  • Anna

    Świetny koncert dla dzieci - wspaniały taniec baletnicy i muzyka na żywo ☺️ córka - 5-latka była zachwycona ☺️

  • Marietta

    Bardzo ładnie, dzieci zadowolone, my też. Pani prowadząca genialna i wszystko było suuuuper 🥰🥰

  • Dorota

    Cudowny koncert, wspaniale opowiedziana historia, muzyka na żywo i piękny taniec.

  • Marlena

    Było wspaniale, wnuczka zachwycona. Już szykujemy się na Jezioro Łabędzie.

  • Anna

    Pięknie przygotowane przedstawienie. Dzieci zachwycone. A lekcja baletu z pewnością zapadnie na długo w pamięć.

  • Ania

    Bardzo fajna forma zapoznania dzieci z klasyką. Piękne wykonanie.

  • Dorota

    Polecam, piękne doznania estetyczne. Lekcja baletu po spektaklu bezcenna.

  • Katie

    Jestem wielką fanką koncertów dla dzieci! Uczta dla uszu i oczu. Wspaniały kontakt z muzyką dla najmłodszych. Dzieci zachwycone :) Dziękujemy, robicie świetną robotę!

  • Zuzanna

    Super przedstawienia dla dzieci w formie warsztatów. Siedmiolatka zachwycona. To już nasza kolejna wizyta i na pewno jeszcze wrócimy.

  • Natalia

    Jestem zachwycona wydarzeniem w którym brałam udział wraz z córką. Spektakl typowo dla małych dziewczynek.. rewelacja! Gorąco polecam.

  • Anna

    Jesteśmy z córką bardzo zadowolone z Bajki Baletowej. Prosta forma, nie za długa, a szczególnie mini lekcja baletu bardzo nam się podobała.

  • Ewa

    Jestem zachwycona! Świetna sprawa! Wnuczka była zapatrzona i zauroczona! Oby więcej takich momentów!

  • Adriana

    Bardzo ładny koncert, dzieci zachwycone, na pewno jeszcze nie raz skorzystamy 😍🤩

  • Daniel

    Dla najmłodszych super. Bliskość baletnicy mini kurs tańca. Dla dzieci bardzo fajna atrakcja.

  • Agnieszka

    Polecam serdecznie ❤️ Corka słuchała jak zaczarowana i mi udało się przenieść w czasy dziecięce 👍…

  • Gosienka

    Córce (lat 3,5) bardzo podobała się piękna sukienka baletnicy - w cekiny:) pantofelki i Pan który opowiadał.

  • Gabriela

    We already have participated twice and spent another unique weekend with my little ones, my daughter was cheerful during the performance and carefully following, of course I enjoyed listening to the amazing piano performance too!

  • Wioletta

    Piękny koncert, bardzo dobry kontakt z dziećmi, które były jak zaczarowane. Jak dla nas trochę za krótki, mógłby być o 15-20 min dłuższy, czujemy lekki niedosyt, ale gorąco polecamy taki rodzaj aktywności z dzieckiem.

  • Agata

    Sądząc po reakcji córki, która była zachwycona - to bardzo polecam, przy okazji sama też zrelaksowałam się.

  • Wercia

    Serdecznie polecam, córki w wieku 2,5 oraz 5 lat bardzo zadowolone

  • Ula

    Córka była zachwycona, piękne widowisko!

  • Sławomir

    Chwile ze sztuką - polecam 👍

  • Anna

    Magiczne wydarzenie 🤩

Dodaj swoją opinię