Ponad 700 opinii osób, które odwiedziły nasze koncerty w całej Polsce.
Przecudne doświadczenia, mam takie poczucie unikalnej synergii między geniuszem kompozytorów, kunsztem artystów a skupieniem publiczności. To wyjątkowe doświadczenie, które angażuje wszystkie zmysły i pozwala na chwilę głębokiego oderwania się od codzienności. I dla mnie ważny dostępny aspekt finansowy.
Bardzo piękne, nowe, zjawiskowe przeżycie w ciemnościach gdzie można było napełnić swoją głowę żywymi wyobrażeniami, które pomogły nam się zrelaksować, odprężyć, przenieść w inny świat oraz zapomnieć o życiowych trudach.
Niezwykłe doświadczenie, wszystkie zmysły wyciszają się a słuch chłonie wspaniałe dźwięki gitary i saksofonu 🎷🎸 ta chwila, sam na sam z muzyką, pozostawia ślad na dłużej. Byłam drugi raz, zdecydowanie wrócę!
Na koncercie w ciemności byliśmy we dwoje. Było to niesamowite przeżycie, doświadczyć tylko i wyłącznie zmysłów dźwiękowych, wyłączyć wszystkie inne i móc wczuć się w muzykę tego pięknego duetu - klarnet i wiolonczela.
Krakowski "Koncert w ciemności" na klarnet i wiolonczelę. Dobra organizacja, Panowie Filip i Karol wydobyli ze swoich instrumentów pełne spektrum dźwięków. Przy czym na uznanie zasługuje instrument Pana Filipa. Co pięć strun to nie cztery :) Doznania dźwiękowe całkowicie zresetowały mój system i pozwoliły na start w nowym tygodniu na 100%. Gorąco polecam.
Zupełnie inne odczucia niż w przypadku występów muzycznych przy świetle. Można skupić się całkowicie na dźwiękach i ich wibracjach. Super relaks dla umysłu. Serdecznie polecam.
Fantastyczny koncert. Niesamowite doznania. Jeśli pracuje tylko zmysł słuchu a pozostałe zmysły są ,,odłączone,, muzyka przenika przez całe ciało. Uwalnia negatywne emocje i pozwala niesamowicie się zrelaksować. Czekam w Warszawie teraz na koncert z udziałem skrzypiec. Bardzo dziękuję za wcześniejszy wieczór. Do zobaczenia ponownie.
Koncert rewelacyjny słuchany we Wrocławiu. Nowe doznanie muzyczne słuchane w ciemności. Wyobrażałam sobie siebie w tańcu. Polecam.
Koncert w ciemności, niesamowite doświadczenie, piękna muzyka, wspaniali artyści! Polecam z całego serducha.
Cudne i niezapomniane doznania 🥰 Gitara i saksofon wspaniałe połączenie. Polecam serdecznie taki koncert ❤️ Petarda!!!
Koncert w ciemności - Bardzo interesujące wydarzenie. Ciekawe aranżacje utworów. Super nagłośnienie.
Miejsce po pobycie w którym, przybywa mi energii, dobrego samopoczucia. Po każdym koncercie łapię głęboki oddech i tak mi jakoś lżej. Ja bardzo jestem wdzięczna, że mogę u Was bywać 😘😘😘
Doskonały pomysł na koncert w ciemności przy wyborze repertuaru szlagierów, w których fortepian uzupełnia saksofon i na odwrót. Bardzo przyjemne przeżycie. Serdecznie polecam.
Koncert w ciemności to niesamowite przeżycie. Godzina zleciała jak w mgnieniu oka. Chciałoby się dłużej zostać i słuchać... Serdecznie polecam i zachęcam.
Kolejny rok z rzędu byłam na koncercie w ciemnościach.. obłędny. Piękny koncert.. całe ciało słucha dźwięków.. już się nie mogę doczekać kolejnego roku.
"Koncert w ciemności" - bardzo ciekawe i pochłaniające wydarzenie. Wieczór spędzony w bezmiarze otchłani, wypełniony miłymi i pobudzającymi dla ucha dźwiękami z popularnych i znanych soundtracków. Dziękuję.
Koncert miał niepowtarzalny klimat który pozwolił choć na kilka chwil zapomnieć o codziennym biegu i zatrzymać się w zadumie. Raz jeszcze bardzo za to dziękuję
Brałam udział w koncercie saksofon i gitara. Panowie grali rewelacyjnie. Bardzo szybko zleciało 45 minut koncertu. Ciekawe doświadczenie, całkowita ciemność i muzyka, chociaż chyba jednak wolę widzieć muzyków. Ale polecam wzięcie udziału w koncercie w ciemności, warto sprawdzić na żywo reakcję swoich zmysłów na taki koncert.
Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w koncercie w ciemności. Muzycy - Daniel Peszko (gitara) i Michał Leśniak tworzą duet utalentowanych artystów, którzy z wirtuozerią tworzą smakowite dla ucha aranżacje dobrze znanych utworów. Improwizacje wywarły na mnie jeszcze większe wrażenie zważywszy na brak światła na sali. To bardzo miły sposób na spędzenie sobotniego popołudnia/wieczoru (bilet może być świetnym prezentem). Polecam i dziękuję.
Byliśmy z mężem na koncercie w ciemności Gitara&Perkusja w Legionowie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Sam pomysł koncertu z zasłoniętymi oczami jest genialny - to zupełnie inny odbiór muzyki. Przede wszystkim utwory przeniosły mnie do miejsc bliskich mojemu sercu - Tears in Heaven w naprawdę dobrym wykonaniu przywołało moje wspomnienia z liceum, z kolei Señorita wysłała mnie w podróż na jedną z moich ulubionych kubańskich plaż. Świetny dobór repertuaru, trochę energii, szczypta nostalgii, wyjątkowe aranżacje. Polecamy ten koncert na chwilę oddechu w tym przebodźcowanym świecie.
Zaskakujące nowe doświadczenie - koncert w opasce na oczach w całkowitych ciemnościach :) bardzo mi się podobało. Przedłużyłabym go do pełnej godziny bo w takich niecodziennych warunkach (ciemności) przez dwa utwory przyzwyczaja się słuchacz do odbioru dźwięków i kończy się zdecydowanie za szybko - kiedy „rozsiada” się audytorium i dopiero w pełni delektuje się muzyką!
To było Mega💪 Wspaniały koncert. Gitara i Harfa to była medytacja dźwiękiem! Bardzo mili wykonawcy. Polecam! Wrócę!!!
Konwersatorium to miejsce pełne inspirujących pomysłów. Jako artystka cenię różnorodność programów i ciekawą formę koncertów, zwłaszcza te w ciemności, które pozwalają przeżyć muzykę na nowo. Świetna organizacja i otwartość na twórcze eksperymenty!
Koncert w ciemności to wspaniałe wydarzenie, które umożliwia nam nie tylko słyszeć ale i wczuć się w to co niesie za sobą muzyka. Wyłączają zmysł wzroku stajemy się częścią tej muzyki, która płynie. Byłam na koncercie Trąbki i gitary elektrycznej. Polecam i na pewno jeszcze się wybiorę :)
Miałem zaszczyt uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu ,,Koncert w ciemności”. W absolutnej ciemności, bez rozpraszających bodźców, mogłem w pełni skupić się na dźwiękach harfy i skrzypiec. Profesjonalni muzycy stworzyli magiczną atmosferę, pełną emocji i głębi. To było poruszające, wyjątkowe doświadczenie, które na długo zostanie w mojej pamięci. Polecam
Byłem na koncercie muzyki filmowej..wspaniałe wrażenia.Teraz 7.02.wybieramy się na koncert w temacie miłosci...Wierzę,że będzie to wieczór pięknych głębokich emocji i wzruszeń.
W dniu dzisiejszym byłam po raz pierwszy uczestniczką koncertu w ciemności w Zielonej Górze. Na gitarze grał Daniel Peszko na saksofonie Michał Leśniak. Koncert był niesamowity. Muzyka sprawiała mi relaks i przyjemność. Artyści byli bardzo mili i sympatyczni. Polecam z całego serca. Jest to super pomysł na prezent.
Koncert w ciemności to doskonały pomysł, aby móc się skupić na muzyce tu i teraz. Bardzo polecam wszystkim entuzjastom muzyki na żywo wykonywanej przez profesjonalistów.
Fantastyczne spotkanie z muzyką, inny wymiar odbioru, warto.
Fantastyczny koncert, niezapomniane emocje. Polecam wszystkim!
Ciekawe doznanie.... koncert w ciemności - saksofon i gitara!!!
Fantastyczny koncert!!! Nie do opisania. Na pewno wrócę.
Jestem pod wrażeniem!!! Dziękuję serdecznie 🙏❤️
Bardzo piękny koncert, klimat super, polecam serdecznie.
Magicznie. Harfa na żywo to coś pięknego.
Polecam! Inne doświadczenie, wielu sensów. Przepiękna muzyka.
Fantastyczny koncert. Będę śledzić stronę i z pewnością jeszcze wybiorę jakiś koncert.
Fantastyczne przeżycie, świetny repertuar i oryginalne wykonanie!
Super koncert, niektóre aranżacje lepsze od oryginałów. Polecam!
Koncert był wyjątkowy. Oboje muzycy idealnie się zgrywali i uzupełniali. Bardzo nam się podobało.
Bardzo dobry koncert wzruszający pełen emocjonalnych uniesień.
Polecam Koncert w ciemności - gitara i perkusja. Przepięknie zagrane utwory... gitara powalająca 😉
Koncert piękny, można było uciec do świata marzeń 😁 Serdecznie polecam ❤️
Cudowne przeżycie, które pozwala odczuć kolejne warstwy i tajemnice dźwięków...
Serdecznie polecam! Wspaniały klimat, wyłączony zmysł wzroku pozwala na poczucie muzyki całym sobą, bez analizy😍…
Było pięknie 🤩 muzycy najwyższej klasy. Pięknie brzmiący saksofon. Cudna opcja na spotkanie z muzyką. Polecam…
Jak zawsze cudownie spędzony czas. Piękna muzyka i pelny relaks. Dziękuję
Jak zawsze było cudownie. Dziękujemy.
Uczta dla uszu! Niezapomniane przeżycia! Dziękuję :)
Byłam pierwszy raz i jestem zadowolona, chętnie wybiorę się ponownie.
Rewelacyjny koncert, polecam.
Niesamowite przeżycie.
Doznanie Rewelacja
Jestem wielbicielka saksofonu i też się uczę więc brawa dla saksofonistki. Piękny koncert.